ANASAYFA

BELEDİYE İLE VATANDAŞ KUCAKLAŞACAK

Loading...

Cuma

açık

34℃

Cumartesi

açık

25℃

Pazar

açık

25℃

Pazartesi

açık

25℃

Salı

açık

26℃

HAVA DURUMU

34℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
Hacıyusuf Mahallesi 1459 Ada İçi Düzenlemesi
19 Temmuz 2024 Cuma
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mahallesi 577 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Ada içi düzenlemesi
100.Yıl Mahallesi 2399 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Duyurular
SATIŞ İLANI
24 Haziran 2024 Pazartesi
BELEDİYE İLE VATANDAŞ KUCAKLAŞACAK
29 Ağustos 2023 Salı

Bandırma Belediyesi, ilçe genelinde, “Mahalle Buluşmaları” gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Mahalle Buluşmaları kapsamında vatandaşların, fikir, öneri ve projeleriyle yerel yönetime dahil edilmesi amaçlanıyor.

Bandırma Belediyesi, “Senin Şehrin Senin Mahallen” sloganıyla hayata geçirdiği, “Mahalle Buluşmaları” kapsamında vatandaşla kucaklaşmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ortak akılla kent yönetimi anlayışı doğrultusunda, vatandaşlarla bir araya gelecek. “Mahalle Buluşmaları” Bandırma’nın tüm mahallelerini kapsayacak şekilde, her mahalleye özel olarak gerçekleştirilecek.

İlk buluşma 17 Eylül Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar için düzenlenecek. Vatandaşlar, 1 Eylül Cuma Günü, Saat 18.00’da Bandırma Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı’nda düzenlenecek buluşmada, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ile bizzat görüşüp fikir, öneri, istek ve projelerini paylaşma fırsatı bulacak.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bandırmamızın gelecek planlamasını, katılımcı yönetim anlayışıyla vatandaşlarımızla birlikte tasarlamak istiyoruz. Hemşehrilerimizin, kentimizin yaşam kalitesini yükseltecek görüşlerini dinlemek, şehrimizi birlikte yönetmek için bütün hemşehrilerimizi Mahalle Buluşmalarımıza davet ediyoruz,” dedi.