ANASAYFA

BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN, “BAYRAMLAR BERABERLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR”

Loading...

Pazar

açık

35℃

Pazartesi

açık

25℃

Salı

açık

26℃

Çarşamba

açık

26℃

Perşembe

açık

25℃

HAVA DURUMU

35℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
Hacıyusuf Mahallesi 1459 Ada İçi Düzenlemesi
19 Temmuz 2024 Cuma
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mahallesi 577 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Ada içi düzenlemesi
100.Yıl Mahallesi 2399 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Duyurular
SATIŞ İLANI
24 Haziran 2024 Pazartesi
BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN, “BAYRAMLAR BERABERLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR”
23 Haziran 2023 Cuma

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Kurban Bayramı dolayısıyla hemşehrilerinin bayramını kutlayarak birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak hemşehrilerinin bayramını kutladı. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Bayramlar birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ön plana çıktığı özel günlerdir,” dedi.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun mesajında, “Sevgili hemşehrilerim, Kurban Bayramı'na erişmenin neşesini ve huzurunu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamlı günlerde, sevgi, hoşgörü ve dayanışma duygularının gücünü hatırlamalıyız. Bayramlar birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ön plana çıktığı özel günlerdir.

Sevdiklerimizle bir araya gelerek, birlik ve beraberliğimizi bayram süresi boyunca pekiştirelim. Birbirimize destek olalım, birbirimizin sevinçlerini ve üzüntülerini paylaşalım. Kurban ibadeti, fedakârlık anlamına gelir. Dayanışmanın, birlikte paylaşmanın, sevgiyle yaklaşmanın ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin önemini unutmamalıyız. Sevgi dolu bir gönülle yardıma muhtaç olanlara destek olmalı, yüzlerde gülümseme oluşturmalıyız.

Bu bayram sadece ailemizle, komşularımızla ve dostlarımızla değil milletçe kucaklaşalım. Farklılıklarımızı bir zenginlik olarak görüp ortak değerlerimizde buluşabileceğimizin farkına varalım. Sevgiyle, anlayışla ve hoşgörüyle hareket ederek hep birlikte güzel bir dünya inşa edebiliriz.

Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla bir arada olmamız temennisiyle; Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu bayramlar dilerim,” ifadelerine yer verdi.