ANASAYFA

BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN 23 NİSAN’I KUTLADI

Loading...

Perşembe

kapalı

20℃

Cuma

kapalı

18℃

Cumartesi

açık

18℃

Pazar

parçalı bulutlu

19℃

Pazartesi

parçalı bulutlu

19℃

HAVA DURUMU

20℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mh. 299 Ada İçi Düzenlemesi
07 Haziran 2023 Çarşamba
Ada içi düzenlemesi
Aksakal Mh. 333-334 ve 335 parsellere ait Ada İçi Düzenlemesi
07 Haziran 2023 Çarşamba
HABER
HALKLA İÇ İÇE BAŞKAN
04 Haziran 2023 Pazar
HABER
BANSÜT 3 YAŞINDA
01 Haziran 2023 Perşembe
BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN 23 NİSAN’I KUTLADI
20 Nisan 2023 Perşembe

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayınladığı duygu yüklü mesajında çocuklara seslenerek, “Siz çocuklar, Ata’mızın her birimize emanet ettiği Cumhuriyetsiniz,” sözlerine yer verdi.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun mesajında, “23 Nisan; Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, egemenliğimizin ilan edildiği çok önemli tarihi bir gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu özel günü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan etmiş olması hem çok kıymetli hem de çok anlamlıdır. Çocuklarımızın, özgürce yaşayıp geleceğe umutla bakabiliyor olmalarının kutlandığı tarihin adıdır aslında 23 Nisan.

Siz çocuklarımız ülkemizdeki ve dünyadaki özgürlük, eşitlik, adalet ve barış gibi değerlere sahip çıkacak ve bu değerleri daha da ileriye taşıyacak olan umut filizlerimizsiniz. Siz çocuklar günümüzün neşesi, yarınlarımızın ışığı, Ata’mızın her birimize emanet ettiği “Cumhuriyetsiniz.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar.” Bizler, Ata’mızın bu yol gösterici sözlerini hiçbir zaman unutmamalı, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımız için sağlıklı, mutlu ve başarılı bir gelecek temenni ediyor, siz çocuklarımızı gözlerinizden öpüyor ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum,” dedi.