ANASAYFA

BANDIRMA BELEDİYESİ’NİN MOBİL İKRAM ARACI HİZMETE BAŞLADI

Loading...

Perşembe

kapalı

22℃

Cuma

kapalı

18℃

Cumartesi

açık

18℃

Pazar

parçalı bulutlu

19℃

Pazartesi

parçalı bulutlu

19℃

HAVA DURUMU

22℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mh. 299 Ada İçi Düzenlemesi
07 Haziran 2023 Çarşamba
Ada içi düzenlemesi
Aksakal Mh. 333-334 ve 335 parsellere ait Ada İçi Düzenlemesi
07 Haziran 2023 Çarşamba
HABER
HALKLA İÇ İÇE BAŞKAN
04 Haziran 2023 Pazar
HABER
BANSÜT 3 YAŞINDA
01 Haziran 2023 Perşembe
BANDIRMA BELEDİYESİ’NİN MOBİL İKRAM ARACI HİZMETE BAŞLADI
25 Nisan 2023 Salı

Bandırma Belediyesi’nin “Mobil İkram Aracı” hizmet vermeye başladı. Mobil İkram Aracı ilk etapta, haftanın 5 günü ve farklı lokasyonlarda, her gün toplam 1000 kişilik çorba ikramında bulunacak.

Bandırma Belediyesi, insan odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun tarafından sosyal belediyeciliğin güzel bir örneği olarak hayata geçirilen “Mobil İkram Aracı” bugün Bandırmalılarla buluştu.

Mobil ikram aracı ilk etapta her sabah; Pazartesi günü halk otobüsleri toplanma yerinde, Salı günü Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Çarşamba günü Hacı Yusuf Cami önünde, Perşembe günü Perşembe Pazarı’nda, Cuma günü birer hafta arayla Edincik Pazar Yeri ve 100. Yıl Mahallesi NATO Caddesi’nde hizmet verecek. İlerleyen süreçte ihtiyaç ve talepler doğrultusunda, farklı lokasyonlarda birbirinden çeşitli ikramlar devam edecek. Ayrıca Cuma günlerine özel olmak üzere, farklı camilerin önünde de ikramlarda bulunulacak.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Mobil Hizmet Aracı’nın hizmete başladığı ilk ikram gününde, kendi elleriyle hemşehrilerine çorba ikramında bulundu. Burada konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Çeşitli zaman ve bölgelerde hemşehrilerimize çorba, çay ve kahve ikramında bulunacağız. Aynı zamanda tatlı ve tuzlu lokma ikramlarımızda olacak. İkramlarımız, daha çok pazar yerleri gibi hemşehrilerimizin yoğunlukta olduğu alanlarda gerçekleşecek. Bilindiği üzere ikram aracımız yeni ve ilk olarak et satış noktası olarak hizmet vermişti. Şimdi de hemşehrilerimize çeşitli ikramlar sunmak üzere hizmet verecek ve ayrıca ilk ve ortaokullarımızın önünde çocuklarımıza patlamış mısır ikramı da olacak. Bu ikramlarımız düzenli bir şekilde sürekli devam edecek. Mevsimine göre soğuk meşrubatlar ve dondurma ikramları da olabilir. Çok güzel bir hizmet olacak diye düşünüyorum, Bandırmamıza hayırlı olsun,” dedi.