ANASAYFA

BANDIRMA BELEDİYESİ ÜNİVERSİTE ADAYLARININ YANINDA

Loading...

Pazar

açık

36℃

Pazartesi

açık

25℃

Salı

açık

26℃

Çarşamba

açık

26℃

Perşembe

açık

25℃

HAVA DURUMU

36℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
Hacıyusuf Mahallesi 1459 Ada İçi Düzenlemesi
19 Temmuz 2024 Cuma
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mahallesi 577 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Ada içi düzenlemesi
100.Yıl Mahallesi 2399 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Duyurular
SATIŞ İLANI
24 Haziran 2024 Pazartesi
BANDIRMA BELEDİYESİ ÜNİVERSİTE ADAYLARININ YANINDA
17 Haziran 2023 Cumartesi

Bandırma Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek üniversite adaylarına ve ailelerine çeşitli ikramlarda bulundu.

Bandırma Belediyesi, üç yıl önce başlattığı sosyal belediyecilik örneği uygulamayı bu yıl da sürdürerek, YKS’ye girecek üniversite adaylarıyla ailelerine su, simit ve meyve suyu ikram etti. Sınav merkezlerinin çevrelerine stantlar kuran ve bu stantlar aracılığıyla ikram hizmeti sunan Bandırma Belediyesi’nin bu uygulaması büyük memnuniyetle karşılandı. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun da iki hafta önce gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) öncesi olduğu gibi aday ve ailelerine moral depolamak için yine sınav merkezlerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, adaylar ve aileleriyle bir araya gelerek onlara destek mesajları verdi ve başarılar diledi. Adaylara sınav sürecini stresli bir şekilde geçirmemelerini, negatif düşüncelere kapılmamalarını ve kendilerine güvenmelerini önerdi. Vatandaşlar, sınav öncesi gördükleri bu destekler nedeniyle çok memnun olduklarını belirtirken Bandırma Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Bugün genç kardeşlerimin hayatlarının belki de en önemli dönüm noktalarından birisi olan YKS sınav günü. Bu önemli sınav gününde kardeşlerimle ve onlara refakat eden aileleriyle bir araya geldik, başarı dileklerimizi ilettik. Sınav alanlarında kurmuş olduğumuz stantlarda ikramlarda bulunarak temel ihtiyaçlarını giderme konusunda destekçileri olduk,” dedi.