ANASAYFA

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Loading...

Cuma

açık

33℃

Cumartesi

açık

25℃

Pazar

açık

25℃

Pazartesi

açık

25℃

Salı

açık

26℃

HAVA DURUMU

33℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
Hacıyusuf Mahallesi 1459 Ada İçi Düzenlemesi
19 Temmuz 2024 Cuma
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mahallesi 577 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Ada içi düzenlemesi
100.Yıl Mahallesi 2399 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Duyurular
SATIŞ İLANI
24 Haziran 2024 Pazartesi
BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI
22 Mart 2023 Çarşamba

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, on bir ayın sultanı mübarek ramazan-ı şerif dolayısıyla mesaj yayınladı.

Ramazan Ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine değinen Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, şu ifadelere yer verdi, “Ramazan Ayı, maneviyatın zirve yaptığı, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızın pekiştiği çok özel bir aydır. Ülke olarak yakın zaman önce, yine bu duygularla bütünleşerek her kesimiyle seferber olduğumuz büyük bir afet yaşadık.

Ne yazık ki Kahramanmaraş merkezli meydana gelen yıkıcı depremler sonucu, on binlerce yurttaşımız hayatını kaybetti. Kayıplarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum.

Bandırmamız, her bireyiyle el ele, gönül gönüle vermiş, aile kültürüyle bütünleşmiş bir kent olduğunu, bu afet sürecinde de bir kez daha gösterdi. Kentimiz eşine az rastlanacak türden büyük bir dayanışmayla bütünleşerek afet bölgesine yardım elini uzattı. Belediye Başkanı olmaktan gurur duyduğum bu güzel kentin her ferdine, bir kez daha teşekkür ediyorum.

Birlik, beraberlik ve dayanışmaya fazlası ile ihtiyaç duyduğumuz bu Ramazan Ayı’nda da yine gönül birlikteliğimizi sağlamak, lokmamızı, aşımızı paylaşmak üzere büyük iftar sofralarımızı hep beraber kuracağız. Ramazan Ayı boyunca Cumhuriyet Meydanı’nda kurmuş olduğumuz büyük iftar sofralarında oruçlarımızı binlerce vatandaşımızla beraber açacak, gönül birlikteliğimizi sağlayacağız.

Ramazan Ayı’nın güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ay olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bandırmalı hemşehrilerim başta olmak üzere İslam dünyasının Ramazan Ayı’nı en içten duygularla kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dileklerimle sevgiler, saygılar sunuyorum.”