ANASAYFA

BANDIRMA BELEDİYESİ ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Loading...

Pazar

açık

36℃

Pazartesi

açık

25℃

Salı

açık

26℃

Çarşamba

açık

26℃

Perşembe

açık

25℃

HAVA DURUMU

36℃

DİĞER HABERLER
Ada içi düzenlemesi
Hacıyusuf Mahallesi 1459 Ada İçi Düzenlemesi
19 Temmuz 2024 Cuma
Ada içi düzenlemesi
İhsaniye Mahallesi 577 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Ada içi düzenlemesi
100.Yıl Mahallesi 2399 Ada İçi Düzenlemesi
27 Haziran 2024 Perşembe
Duyurular
SATIŞ İLANI
24 Haziran 2024 Pazartesi
BANDIRMA BELEDİYESİ ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ
08 Şubat 2024 Perşembe

Bandırma Belediyesi’nin nitelikli çalışmaları bir kez daha ödüllendirildi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun dönemi ile başlayan hem ulusal hem de uluslararası arenalarda birçok ödüle layık görülen Bandırma Belediyesi ödüllerine bir yenisini daha ekledi. 

 Başarılı çalışmaları, yaptığı hizmetler ve katıldığı etkinliklerle adından sık sık söz ettiren Bandırma Belediyesi EMIIT 2024’te Destinasyonlar dalında etkin tanıtım yaparak 27. Yıl Onur Ödülü’ne layık görüldü.

 Bu yıl 27’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bandırma stantı ziyaretçilerin yoğun ilgi odağı oldu. “Tarihi İskele” temasının öne çıktığı, Kuş Cenneti Milli Parkı’na vurgu yapılan, Bandırma’nın birbirinden güzel lezzetlerini misafirlerine tanıtan stant alanının kent ile özdeşleşen daha birçok figür ile donatılması Bandırma’nın tanıtımında büyük rol oynadı.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun konuşmalarında “Dünya’nın en büyük 5’nci fuarındayız. Böylesine önemli bir arenada Onur Ödülü aldığımız için çok mutluyuz. Bu Bandırma Belediyesi’nin dördüncü ödülü daha nicelerine sahip olacağız. Biz Bandırmamıza gönül verdik. Kentimizi dünyaya tanıtıyoruz. Bandırma’yı bir marka değeri haline getiriyoruz. Başarılarımızın tescillenmesi gurur verici.” İfadelerine yer verdi.