ADI SOYADI GÖREV DÖNEMİ
RESSAM OSMAN ASAF BORA 1914-1919
KAŞİF ACAR 1923-1925
SERVET BEY 1925-28.02.1929
KAŞİF ACAR 1929-1940
DR.FAİK GÜRBAŞ 1940-1942
KAŞİF ACAR 1942-1943
DR. İSMAİL GÖKMEN 01.02.1944-11.09.1945
SERVET ÇIRPAN 18.09.1945-14.06.1946
MUSTAFA ZEYBEK 18.06.1946-03.06.1947
HÜSEYİN SEZGİN 11.05.1948-18.06.1948
MUSTAFA ZEYBEK 25.06.1948-31.05.1949
İBRAHİM ARAN 11.07.1949-28.07.1950
MUSTAFA EVYAPAN 12.09.1950-05.11.1955
DR.KANİ UÇANSU 08.11.1955-16.09.1957
LATİF EVRENSEL 20.09.1957-15.01.1958
KEMAL GÖKNUR 16.01.1958-13.03.1960
CEMAL ÖRGEN 20.03.1960-27.05.1960
KORKUT EFE 27.05.1960-27.06.1960
NEZİHİ OKUŞ 27.06.1960-14.08.1960
M.ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ 15.08.1960-17.11.1963
DR. NECMETTİN TOLUNAY 20.11.1963-03.06.1968
HASAN SUR 05.06.1968-14.12.1973
HASAN SUR 16.12.1973-13.12.1977
NİYAZİ GÜRER 15.12.1977-26.09.1980
ALTAN DAVAZ 29.09.1980-16.10.1980
REŞAT BİLGİNOL 17.10.1980-26.07.1982
SERVET BORULDAY 28.07.1982-25.03.1984
HASAN SUR 25.03.1984-26.03.1989
SEDAT PEKEL 27.03.1989-27.03.1994
DURGUT ERGİN 28.03.1994-18.04.1999
DR.HALİL ÜNLÜ 19.04.1999-28.03.2004
M.CEMAL ÖZTAYLAN 29.03.2004-08.05.2007
RECEP ERAYDIN 09.05.2007-31.03.2009
SEDAT PEKEL 19.04.2009-30.03.2014

Eski Belediye Başkanları Ressam Osman Asaf Bora
1914-1919
Eski Belediye Başkanları Kaşif Acar
1923 - 1925
Eski Belediye Başkanları Servet Bey
1925 - 1929
Eski Belediye Başkanları Kaşif Acar
1929-1940
Eski Belediye Başkanları Faik Gürbaş
1940 - 1942
Eski Belediye Başkanları Kaşif Acar
1942 - 1943
Eski Belediye Başkanları İsmail Gökmen
1944 - 1945
Eski Belediye Başkanları Servet Çırpan
1945 - 1946
Eski Belediye Başkanları Mustafa Zeybek
1946 - 1947
Eski Belediye Başkanları Hüseyin Sezgin
1948 - 1948
Eski Belediye Başkanları Mustafa Zeybek
1948 - 1949
Eski Belediye Başkanları İbrahim Aran
1949 - 1950
Eski Belediye Başkanları Mustafa Evyapan
1950 - 1955
Eski Belediye Başkanları Kami Uçansu
1955 - 1957
Eski Belediye Başkanları Latif Evrensel
1957 - 1958
Eski Belediye Başkanları Kemal Göknur
1958 - 1960
Eski Belediye Başkanları Cemal Örgen
1960 - 1960
Eski Belediye Başkanları Korkut Efe
1960 - 1960
Eski Belediye Başkanları Nezihi Okuş
1960 - 1960
Eski Belediye Başkanları Zekai Gümüşdiş
1960 - 1963
Eski Belediye Başkanları Necmettin Tolunay
1963 - 1968
Eski Belediye Başkanları Hasan Sur
1968 - 1973
Eski Belediye Başkanları Hasan Sur
1973 - 1977
Eski Belediye Başkanları Niyazi Gürer
1977 - 1980
Eski Belediye Başkanları Altan Davaz
1980 - 1980
Eski Belediye Başkanları Reşat Bilginol
1980 - 1982
Eski Belediye Başkanları Servet Borulday
1982 - 1984
Eski Belediye Başkanları Hasan Sur
1984 - 1989
Eski Belediye Başkanları Sedat Pekel
1989 - 1994
Eski Belediye Başkanları Durgut Ergin
1994 - 1999
Eski Belediye Başkanları Halil Ünlü
1999 - 2004
Eski Belediye Başkanları Cemal Öztaylan
2004 - 2007
Eski Belediye Başkanları Recep Eraydın
2007 - 2009
Eski Belediye Başkanları Sedat Pekel
2009 - 2014