Levent Mahallesi Yeni Çocuk Kreşi

Levent Mahallesi Yeni Çocuk Kreşi

LEVENT MAHALLESİ YENİ ÇOCUK KREŞİ

Yeni dönemle birlikte kentimiz sosyal yaşamında izler bırakacak insan odaklı sosyal projeleri hizmete almak isteyen Bandırma Belediyesi, bu projelerin başında Yeni Kreş Projeleri geliyor.

Yeni Kreşlerle okul öncesi eğitimde fırsat eşitliği sağlanacak.

Yeni Kreş Projeleriyle okul öncesi eğitimin her çocukla buluşturulması ve aynı zamanda ailelerinin de bu imkanlardan yararlanabilmesini amaçlanıyor. Bu amaçla 600 Evler Mahallesi’nde ve Levent Mahallesi’nde yapılacak olan Yeni Kreş Projelerinin hazırlıkları tamamlandı. Çalışmalar kapsamında projelerin yapım sahalarında zemin etüd çalışmaları yerine getirildi.

LEVENT MAHALLESİ YENİ ÇOCUK KREŞİ

Bandırma Levent Mahallesinde yapımı planlanan Yeni Çocuk Kreşi Projemiz 460 m²’lik bir alanda, 2 katlı, 5 sınıflı ve ortalama 75 çocuk kapasiteli olacak şekilde projelendirildi. Bu yapı içerisinde Fen Sınıfı ve Aktivite Odası yer alıyor. Ayrıca kreşin dış alanında çeşitli oyun grupları, yeşil alanlar ve tarım bahçesi olacak şekilde projelendirildi. Kreş projesinin çatı bölümünde ise ayrıca Güneş Enerji Panelleri yerleştirilecek.Eklenme Tarihi: 04 Kasım 2019
< Bir Önceki Bir Sonraki >