Türsab Güney Marmara Bölgesi'nde Bandırma'da Temaslarda Bulundu.

Türsab Güney Marmara Bölgesi'nde Bandırma'da Temaslarda Bulundu.

TÜRSAB Güney Marmara Bölgesi'nde Bandırma'da temaslarda bulundu.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu, bölge seyahat acenteleri arasındaki ilişkileri güçlendirmek, gelecekte planlanacak gezilere yeni rotalar katmak ve bölgenin turizm değerlerinin gün ışığına çıkarılmasına yönelik çalışmalarda bulunmak için Bandırma İlçe Protokolü ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya ziyarette bulundu.

Belediye ziyareti kapsamında TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet AKKUŞ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Başol HARAÇ, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Akkuş, Ekrem Şengüzeller, Vecdi Gülmez ve Serkan Güler yer aldı. Ziyarette Başkan Mirza’ya TÜRSAB Kültür yayınları hediye edildi.

TÜRSAB Güney Marmara Yöneticileri, Güney Marmara Bölgesi’nin turizm potansiyeline dikkat çekerek bölgelerindeki il ve ilçe protokolleriyle yapılacak sektörel istişare toplantılarının arttırılması ve Bandırma’nın özellikle turizm değerlerinin ön plana çıkarılarak tanıtıma ağırlık verilmesi ve sağlık, doğa, toplantı ve kongre turizmi üzerine çalışmalarda bulunulmasına ihtiyaç olduğu görüşüldü.

 

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >