Sokak Tenisi Bandırma Cumhuriyet Meydanında

Sokak Tenisi Bandırma Cumhuriyet Meydanında

SOKAK TENİSİ BANDIRMA CUMHURİYET MEYDANINDA

Bandırma Belediyesi ve Bandırma Tenis Kulübü işbirliği ile kentimiz Cumhuriyet Meydanı’nda “Sokak Tenisi” etkinliği gerçekleştirildi.

“Tenisi Seven Gelsin” sloganıyla bugün 10.30’dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan etkinlik kapsamında çeşitli gösteri ve maçlar gerçekleştirildi.

Bandırma’da farklı spor dallarının daha geniş kitlelerle buluşturulması, tenis sporunun yaygınlaştırılması, sosyal sorumluluk düşüncesiyle özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin spora yönlendirilerek kötü alışkanlıklardan korunmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen’de katılarak destek sundu.

Etkinlikte Bandırma Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen ve Bandırma Tenis Kulübü Başkanı Dr. Hüseyin Erenler'in karşılıklı oynadığı tenis maçı minik sporculardan alkış aldı.

Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen: "Bandırma Belediyesi olarak kültüre, sanata ve spora olan desteğimiz her zaman olduğu gibi artarak devam edecek. Bandırmada bulunan amatör kulüplerimize daha fazla destek olmak çabası içerisindeyiz. Bandırma Tenis kulübüne böyle bir organizasyona öncülük ettikleri için kutluyorum" dedi.Eklenme Tarihi: 05 Mart 2018
< Bir Önceki Bir Sonraki >