Şehir İçi Ulaşım Durakları Yenileniyor.

Şehir İçi Ulaşım Durakları Yenileniyor.

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM DURAKLARI YENİLENİYOR.

Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kentimizde Halk Otobüslerinin kalkış noktası olan Şehir İçi Ulaşım Duraklarında yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Halkımıza daha rahat ve daha sağlıklı bir ulaşım imkanı sunmak amacıyla başlatılan yenileme çalışmaları kapsamında halk otobüslerinin yer aldığı park alanının eskimesi ve yer yer çökmelerin oluşması nedeniyle ilk olarak mevcut alanın sökülmesi çalışmaları yerine getirildi.

Söküm çalışmalarının ardından yine Belediye ekipleri tarafından parke döşeme çalışmalarına kısa sürede başlanırken çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediyesi ekiplerince kentimiz genelinde yerine getirilen yol yapım çalışmaları kapsamında şehir içi ulaşım duraklarının da yenilenerek halkımızın hizmetine sunulacağını söyledi.

Mirza: “Kentimiz genelinde yerine getirdiğimiz yol yapım çalışmalarımız kapsamında belediyemize bağlı ekiplerimiz merkez mahallelerimiz ve yeni kırsal mahallelerimizde çalışmalarını tüm hızıyla yerine getiriyor. Bu çalışmaların dışında ekiplerimiz halk otobüslerimizin merkez durağı olan alanda da yenileme çalışmalarını kısa sürede başladı. Mevcut otobüs park alanında eskiyen ve bölüm bölüm meydana gelmiş olan göçmelerin giderilmesi amacıyla başlattığımız çalışmalarımızda önemli mesafe kaydettik. Buradaki çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >