Salon Konserleriyle Dopdolu Bir Festival Sizleri Bekliyor

Salon Konserleriyle Dopdolu Bir Festival Sizleri Bekliyor

SALON KONSERLERİYLE DOPDOLU BİR FESTİVAL SİZLERİ BEKLİYOR

Festival kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek halk konserlerinin yanı sıra Barış Manço Kültür Merkezi ve bu yıl festival ile birlikte kapılarını ilk kez açacak Santral Kültür Merkezinde de birbirinden değerli sanatçılarımızın konserleri yer alacak.

28 Mayıs Perşembe günü saat 20:30 da Balkan türkülerini yüreğimizde hissettiren hem hüznü hem coşkuyu en yalın biçimde sesinde yansıtan Yasemin GÖKSU Türk Halk Müziği Konseri ile Barış Manço Kültür Merkezi’nde dinleyenlerin kulağının pasını silecek.

Brit Pop tarzıyla son günlerin oldukça iddialı ve başarılı gruplarından Grup SUFLE 29 Mayıs Cuma günü saat 20:30 da Santral Kültür Merkezinde sevenleri ile buluşacak.

30 Mayıs Cumartesi günü saat 20:30 da 18 Mart Üniversitesi Akademisyenlerinden oluşan Atlantis Akustik Band, festival ekiplerine ev sahipliği yapacak özel mekan Santral Kültür Merkezinde Jazz severlerle buluşacak.

Festivalin son günü müthiş sesi ve inanılmaz yorumuyla jazz tarzının en önemli isimlerinden Ceylan ERTEM Barış Manço Kültür Merkezinde saat 20:30 da muhteşem performansıyla izleyenleri büyüleyecek.


Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >