Sabah Sporu Sahilde De Devam Ediyor

Sabah Sporu Sahilde De Devam Ediyor

SABAH SPORU SAHİLDE DE DEVAM EDİYOR

Sağlıklı yaşam düşüncesinden hareketle sporu ve sporcuyu destekleme amacıyla çalışmalar yürüten Bandırma Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen ve Sahil Amfi Gösteri Alanında eğitici personel eşliğinde haftanın 3 günü yapılacak olan sabah sporuna 12 Nisan’da start verilecek.

Sporu özendirmek ve Bandırmalıların güne sağlıklı bir başlangıç yapabilmelerini sağlamak amacıyla Bandırma Belediyesi tarafından 'Sabah Sporu' uygulaması başlatıldı. Sahil Amfi Gösteri Alanında; Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilecek spor etkinliklerine, güne zinde başlamak isteyen her yaştan Bandırmalılar ücretsiz olarak katılabilir.

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Gençlik ve Spor Merkezi bünyesindeki eğitici personel eşliğinde açma germe, aerobik ve step yapma fırsatı bulacak Bandırmalıların, hem temiz hava almanın hem de ücretsiz spor yapmanın keyfini yaşayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza "Her yaşta sporcuyu ve her branşta sporu destekliyoruz. Güne sağlıklı başlamak isteyen tüm Bandırmalı vatandaşlarımızı sabah sporuna bekliyoruz ’’dedi.


Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016
< Bir Önceki Bir Sonraki >