Özel Bireyler Ve Aileleri İçin İftar Yemeği

Özel Bireyler Ve Aileleri İçin İftar Yemeği

Bandırma Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal ve Jandarma Komutanı J. Bnb. Mahir Mavi, engelli derneklerinin başkanları ve yönetimleri, özel bireyler ve aileleri katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti’nin okunmasıyla başlayan iftar yemeğinde, açılan oruçların ardından dualar edildi. İftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; “Her fırsatta bir araya geldiğimiz, tüm engelleri yok etmek adına gönül birliği yaptığımız özel bireylerimiz ve değerli aileleriyle iftar sofrasında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık.

Bandırma Belediyesi olarak bir hedefimiz var: Engeli olduğunu düşünen her özel birey şehirdeki tüm fiziki şartların iyileştirilmesi sonucu sosyal hayata dahil olabilsin, üretimde de yer alarak ekonomik hayata da dahil olabilsin, kültür-sanat-spor branşlarında da yer alabilsin istiyoruz. Bunu başarmak için de elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz.

Belediyemiz bünyesinde başlattığımız kurslarla, çeşitli iş birlikleriyle bu konuda bazı mesafeler aldık.

Sevgili özel bireyler ve aileleri ile çok büyük bir aile olarak hep yan yanayız. Hangi konuda olursa olsun, sorunların çözümü için daima çalışıyoruz. Tatlısı Engelli Kampımızın birinci etabını tamamladık. İkinci etabının tamamlanmasıyla engelli kardeşlerimizin kullanımına uygun güzel bir alan yaratmış olacağız.

İftar yemeği buluşmamızda bizleri yanlız bırakmayan derneklerimize ve yönetimlerine, değerli özel bireylerimiz ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2022
< Bir Önceki Bir Sonraki >