Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Eğitimde fırsat eşitliği sağlama amacıyla kentimizdeki okullara ve öğrencilere sağladığı desteklerle halkımız tarafından beğeni toplayan Bandırma Belediyesi eğitim destek çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Dursun Mirza, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert ve Eğitim Destek Evi sorumlusu Yaşar Kırbıyık ile birlikte Çalışkanlar Mahallesinde bulunan Çalışkanlar İlkokulu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Dursun MİRZA; ”Eğitim Destek Evimizle eğitimde fırsat eşitliği oluşturma amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız devam ediyor. Bu amacımızı aynı zaman da Bandırma'da gerçekleştirdiğimiz okul gezilerimizle pekiştiriyoruz. Bugün de Çalışkanlar İlkokulunda pırıl pırıl, gülen yüzleriyle bizleri karşılayan, ülkemizin geleceği, öğrencilerimiz ve değerli eğitimcilerimizle bir araya geldik. Başkan yardımcım Mehmet Sert ve Eğitim Destek Evimizin emektarı değerli hocamız Yaşar Kırbıyık ile birlikte çocuklarımıza sınıf seviyelerine uygun hikaye kitapları, dersleri için kaynak kitapları, soru bankası kitapları ve kırtasiye malzemeleri hediye ettik. Çocuklarımızın okul bahçesinde oynayabilecekleri Basketbol potası, futbol için kale ve bahçe düzenlemesi talepleri var. En kısa zaman da isteklerini yerine getirip okulun diğer acil ihtiyaçlarını gidereceğiz. Çocuklarımız, bizim geleceğimiz. Çocuklarımızı ve eğitim gördükleri okullarımızı desteklemek görevimiz. Gözleri ışıl ışıl çocuklarımızın başarılı olacaklarına inanıyorum. Onları yetiştiren, geleceğe hazırlayan değerli öğretmenlerimizi de kutluyorum.” Dedi.


Eklenme Tarihi: 06 Ocak 2016
< Bir Önceki Bir Sonraki >