Livatya Ve Balcı Çamlığında Temizlik Çalışmları Tamamlandı

Livatya Ve Balcı Çamlığında Temizlik Çalışmları Tamamlandı

 LİVATYA VE BALCI ÇAMLIĞINDA TEMİZLİK ÇALIŞMLARI TAMAMLANDI

Bandırma Belediyesi temizlik işleri kapsamında yerine getirilen çalışmalara, Livatya’da yapılan sahil temizliği ve General Balcı Çamlığındaki mıntıka temizliği ile devam edildi.

Temizlik çalışmalarının ilk bölümünde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği çalışmalarda öncelikle iş makineleri Livatya Sahilini temizleyerek daha sağlıklı bir görünüm elde edildi. Çalışmalar kapsamında Temizlik İşleri ekipleri, Livatya sahilinde yaptığı mıntıka temizliği ile sahil boyunda kalan diğer katı atık ve benzeri malzemeleri topladı.

Devam eden çalışmalar kapsamında temizlik işleri ekipleri, kentimizin önde gelen yeşil alanlarından olan General Balcı Çamlığında halkımızın daha temiz ve daha sağlıklı bir ortamda spor yapabilmeleri amacıyla bölgede temizlik çalışmalarını tamamladı. Ekipler tarafından yerine getirilen çalışmalarda çevredeki katı atıklar toplanarak bölge temizliği tamamlandı.

Öte yandan kentimizin cadde ve sokaklarında temizlik işleri ekiplerince sürdürülen çalışmalar periyodik olarak sürdürülüyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 23 Mart 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >