Kitap, Özgür Ve Mutlu Bir Geleceği Bugünden İnşa Eder

Kitap, Özgür Ve Mutlu Bir Geleceği Bugünden İnşa Eder

KİTAP, ÖZGÜR VE MUTLU BİR GELECEĞİ BUGÜNDEN İNŞA EDER

 

Bandırma Kaymakamlığının düzenlediği “Güzel Okulum” projesi, Bandırma Belediyesinin verdiği büyük destekle fark yaratıyor. Daha önce yedi okulun müzik atölyeleri tüm enstrümanlarıyla beraber Bandırma Belediyesi tarafından kurulmuştu. Yine aynı proje kapsamında, yerli ve yabancı dünya çocuk klasiklerinden oluşan 2580 kitap, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

 

 Bandırma Belediye Başkanlığındaki kitap teslim törenine katılan Kaymakam Günhan Yazar: “Güzel Okulum Projesi eğitimimize, dolayısıyla geleceğimize yatırımdır. Ben artık tayin olup bu kentten gitsem de Bandırma Belediyesinin bu projeyi benimsemesinden, verdiği büyük destekten çok mutluyum. Belediyemiz sayesinde yedi okulumuzun müzik atölyeleri baştan aşağı donandı. Şimdi de 2580 tane, dünya çocuk klasiği kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşuyor. Verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun da Kaymakam Günhan Yazar’a teşekkür ederek: “Kitaplar çocuklarımızın hayallerini zenginleştirir, düşüncelerini özgür, onları mutlu kılar. Bandırma Belediyesi olarak eğitime, kültüre, sanata destek vermeye devam edeceğiz. Yerli ve yabancı dünya çocuk klasiklerinden oluşan 2580 kitabı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ediyoruz. Hediyemiz olan bu kitaplar, ortaokulların kütüphanelerinde sevgili çocuklarımızın onları keşfetmesini bekliyor” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, Belediye Başkanı ve Kaymakam’a teşekkür ederek kitapları teslim aldı.Eklenme Tarihi: 02 Eylül 2021
< Bir Önceki Bir Sonraki >