İsmail Ay'dan Ucs Park İle İlgili Açıklama

İsmail Ay'dan Ucs Park İle İlgili Açıklama

 

İSMAİL AY'DAN UCS PARK İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ay Ucs Park İle İlgili Girişimlerde Bulunarak 'Ücret zammı ile ilgili bir talep varsa firma sözleşme gereği talebi Belediyemize yapması gerekiyor ve bunu Belediye Meclisimiz değerlendirecek.'dedi.

Ucs Park Proje Müdürü Gürkan Çakır'ın Başkan Yardımcısı Ay'a yaptığı ziyarette konuyla ilgili görüşmelerde bulundular. Görüşmede Zabıta Müdürü Kemal Ülkar'da yer aldı.

Başkan Yardımcısı İsmail Ay: 'Bandırma Belediyesi UCS arasındaki sözleşme gereği şehir içindeki özellikle ana arterler ağırlık olmak üzere parkların ücret tarifesini Bandırma Belediye meclisinden geçmesi gerekiyor. Ancak 2013 yılında belirlenen bir tarife var. 15 dk ücretsiz 15- 60 dk arası 2.5 lira ve her saat başı 1 lira. Bu tarife uygulaması devam etmektedir. Bu tarifeye uyulacak ücret zammı ile ilgili bir talep varsa firma Sözleşme gereği talebi belediyemize yapması gerekiyor ve bunu Belediye Meclisimiz değerlendirecek. Değerlendirme neticesindeki oluşan tarife uygulanmaya başlaması gerekmektedir. Çünkü bu sözleşme 5 yıl süre ile devam etmektedir.

İlçe Belediyesi Büyükşehir Belediyesi arasındaki problemde Belediyemizle Büyükşehir Belediyesi arasında halledilecek bir mesele diye görüyoruz. Bu nedenle şuandaki uygulama sözleşmeye uygun hale gelmesi için uğraşıyoruz bu konuda bir mutabakat içindeyiz. Umuyoruz Hafta içerisinde bu konu netleşecek.' dedi.

 


Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >