Haydarçavuş Muhtarlığı Yeni Yerinde…

Haydarçavuş Muhtarlığı Yeni Yerinde…

HAYDARÇAVUŞ MUHTARLIĞI YENİ YERİNDE…

Bandırma Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete alınan Haydarçavuş Mahallesi Yeni Muhtarlık Hizmet Binası, bugün düzenlenen bir törenle açılışı gerçekleştirilerek hizmete alındı.

Açılış töreninde Kaymakam Tuncay Sonel, Bandırma 6. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Mahalle Muhtarları, Belediye Daire Müdürleri ve çok sayıda vatandaş yer aldı. Açılışta Muhtarlık Hizmet binasının yapımı sırasında emeği geçenlere Haydarçavuş Mahallesi Muhtarı Nur Hancıoğlu tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Törende ilk konuşmayı yapan Haydarçavuş Mahallesi Muhtarı Nur Hancıoğlu, Muhtarlığın hizmet ve çalışmalarında her türlü desteği veren ayrıca bu hizmet binasının yapımı sırasında katkı sunan ve emek veren Başta Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Belediye ilgili personeline teşekkür etti.  Hancıoğlu, bundan böyle Mahalle sakinlerinin muhtarlık ile ilgili işlemlerini daha kaliteli bir şekilde alabilecekleri bir hizmet yerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ardından söz alan Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, bundan sonraki süreçte Haydarçavuş Mahallesi sakinlerine hizmet verecek olan muhtarlığın hizmet binasında emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. Kaymakam Sonel’in ardından söz alanBelediye Başkanı Dursun Mirza, bu güne kadar  yerleşik bir muhtarlık hizmet binası olmayan Haydarçavuş Mahallesine Bandırma Belediyesi olarak yeni bir Muhtarlık Hizmet Binasını kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Mirza: “Bandırma’nın yerel yönetimi olarak kentimizin başarısı için birlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Mahalle Muhtarlarımızdan gelen talepleri Belediyemiz imkanları ölçüsünde yerine getiriyoruz. Bu amaçla Haydarçavuş Mahallesi Muhtarımız Sayın Nur Hancıoğlu’ndan bizlere gelen yeni bir hizmet binası talebini kısa sürede uygulamaya aldık. Ekiplerimizin yoğun çalışmasıyla yapımını kısa sürede tamamladık ve bugünde sizlerle birlikte açılışını gerçekleştirdik. Yeni Muhtarlık Binasının öncelikle Haydayçavuş Mahallesi sakinlerine ve Bandırmalı Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2016
< Bir Önceki Bir Sonraki >