Festival Heyecanı Başlıyor…

Festival Heyecanı Başlıyor…

FESTİVAL HEYECANI BAŞLIYOR…

Bu yıl 26.sini düzenlediğimiz Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivalimizde kültür ve sanatın her dalından önemli misafirlerin yer alacağı ve birbirinden keyifli etkinlerin halkımızla buluşacağı rengarenk bir festival sizleri bekliyor…

Festivalimizin ilk günü, şarkılara yaptığı Türkçe düzenlemelerini büyük beğeniyle dinlediğimiz ve pek çok Türkçe şarkının da bestecisi olan Yunan şarkıcı Despina Vandi  Cumhuriyet Meydanına kurulacak sahnede halkımızla buluşacak. “Aşka Yürek Gerek”, “Seni Severdim” gibi unutulmaz şarkılarıyla tanınmış sanatçı, festivalimizin uluslararası boyutuna renk katacak

İkinci gün Cumhuriyet Meydanında, “Boş Bardak” parçasıyla müzik piyasasını sallayan ve keyifle dinlediğimiz pek çok sevilen şarkının bestecisi Fettah Can,  sizlerle olacak.

Festivalimizin 3. Gününde, ülkemizde Rock müziğin önemli temsilcilerinden aynı zamanda  Soğuk Odalar" şarkısıyla hafızalara kazınan Emre AYDIN, saat 21:30 ‘da Cumhuriyet Meydanı’nda hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Kapanış konseriyle, Türk Pop müziğinin yıldızlarından Bengü, Cumhuriyet Meydanı’nı sallayacak.

26. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nde yaşanacak yıldızlar geçidine şahit olmak istiyorsanız, her gece 21:30 da Cumhuriyet Meydanı’nda buluşalım.


Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >