Eski Başkanlardan Başkan Mirza’Ya Ziyaret

Eski Başkanlardan Başkan Mirza’Ya Ziyaret

ESKİ BAŞKANLARDAN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Eski Bandırma Belediye Başkanlarından Hasan Sur ve Eski Edincik Belediye Başkanlarından Talip Doğan Karakaş, Başkan Mirza’ya ziyarette bulundu. Kentimiz yerel yönetiminde 1968-1973, 1973-1977 ve 1984-1989 yılları arası üç dönem olmak üzere Belediye Başkanlığı görevini başarıyla üstlenmiş olan Hasan Sur ve yine 1984-1989 tarihlerinde Edincik Belediye Başkanlığı yapmış olan Talip Doğan Karakaş Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Ziyarette geçmiş ve yeni dönemde kentimize yapılan hizmet ve çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyaret ilgili olarak görüşlerini belirten Başkan Mirza, Eski Başkanlardan Hasan Sur’un Bandırma Yerel Yönetiminde önemli izler bırakan değerli Başkanlardan biri olduğunu belirterek; “İçinde yaşadığınız topluma hizmet etmek, kalıcı eserler bırakmak çok değerli bir görevdir. Bu açıdan kentimizin geçmiş veyerel yönetimlerde Başkanlık etmiş çok değerli büyüklerimiz var. Hasan Sur Başkanımızda bunlardan bir tanesidir. Bugün ziyaretime gelmesinde de ayrıca memnuniyet duydum. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Hasan Sur’da halka ve kente hizmet etmenin, insanları mutlu etmenin çok önemli değerler olduğunu belirterek Başkan Mirza’nın başarılı bir Belediye Başkanı profili çizdiği söyledi. Sur, Başkanlık görevinde Mirza’ya başarılar diledi.

 


Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >