Doğa Mahallesi Yeni Cami Ve Atatürk Büstüne Kavuştu

Doğa Mahallesi Yeni Cami Ve Atatürk Büstüne Kavuştu

DOĞA MAHALLESİ YENİ CAMİ VE ATATÜRK BÜSTÜNE KAVUŞTU

 

Bandırma Doğa mahallesinde yapımı tamamlanan Cami, çevre düzenlemesi ve Atatürk Büstü vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı.

 

Bütçesi, Müftülük, Cami Vakfı ve hayırsever vatandaşlar tarafından karşılanan hafriyatının ve çevre düzenlemesini Bandırma Belediyesinin yaptığı Doğa Mahallesi Camisinin açılışına Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kılınan Cuma namazının ardından Bandırma Belediyesince yaptırılan Atatürk büstünün açılışına geçildi. Atatürk büstünün açılışında konuşan Başkan Mirza; “ Bizlerin ortak değerleri var. Dinimiz, Milletimizi, Vatanımız, Cumhuriyetimiz, Atatürkümüz bu değerlere hep birlikte sahip çıktığımız sürece Devlet ve Millet olarak ayakta kalmaya, önde gitmeye, lider olmaya devam edeceğiz. O yüzden Bandırma Belediyesi olarak tüm kurum ve kuruluşlarla, tüm siyasi partilerimizle tabi ki Kaymakamımızın önderliğinde herkesle işbirliği içerisindeyiz. Birlikten kuvvet doğar, ayrılıkta azap birliktelikte hayır vardır bu sözleri de şiar edinerek hizmetlerimize devam etmekteyiz Camimizde, Atatürk büstümüzde Doğa Mahallemize hayırlı olsun” dedi.Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2018
< Bir Önceki Bir Sonraki >