Cemiyetten, Başkan Mirza’Ya Davet

Cemiyetten, Başkan Mirza’Ya Davet

CEMİYETTEN, BAŞKAN MİRZA’YA DAVET

Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Vural ATABEY ve beraberinde Mustafa KARATAŞ, Ekrem ALKAY ve Ali GÖNENDEN Belediye Başkanı Dursun MİRZA’yı makamında ziyaret ederek düzenledikleri “Bandırma’nın En İyileri 2015 Ödülleri gecesi” ne davet etti.

Bandırma Gazeteciler Cemiyeti’nin bu yıl 3.cüsünü düzenleyeceği “Bandırma’nın En İyileri 2015 Ödülleri gecesi” bu yıl 15 Ocak Cuma günü Grand Asya Otelde gerçekleştirilecek.

www.bandirmanineniyileri.com internet adresinde oylamaya sunulan ve siyaset, spor, bürokrasi, eğitim, girişimcilik, gazetecilik, iş hayatı vb gruplarda aday gösterilen Bandırma’nın en iyileri, halkımızın oylarıyla, düzenlenen özel gecede ödüllerine kavuşacak.

Düzenledikleri ödül gecesinin, cemiyetin, her yıl siyaset, spor, bürokrasi, eğitim, girişimcilik, gazetecilik, iş hayatı v.b. konularda kentimizin sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunan kişi ve kurumların onurlandırma amacıyla düzenlenip, geleneksel hale geldiğini belirten Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Vural Atabey “Amacımız her geçen yıl kazandığımız tecrübeler ışığında bundan sonraki senelerde de profesyonel bir etkinlik yönetimi ile şehrin en itibarlı gecesi haline getireceğimiz ödül törenimizi, herkesin saygı duyduğu, ilgiyle takip ettiği bir organizasyon haline getirmek. Bu şehirde, Bandırma’da ve bölgede hizmet üreten, değer üreten ve bölge insanımızın takdirini kazanan kişi ve kurumları böyle anlamlı bir olgu ve unvanla taçlandırmaktır.” Dedi.

Bandırma Gazeteciler Cemiyeti’nin nazik davetinden duyduğu mutluluğu ifade eden Belediye Başkanı Dursun MİRZA, geceye katılmaktan onur duyacağını belirtirken, Bandırma yararına atılan her adımın, yapılan her işi ödüllendirmenin, kişi ve kurumları onurlandırmanın yanında motivasyonu arttıracağına inandığını belirtti.

 

 


Eklenme Tarihi: 07 Ocak 2016
< Bir Önceki Bir Sonraki >