“Bir Zamanlar Bandırma” Okuyucularla Buluşuyor

“Bir Zamanlar Bandırma” Okuyucularla Buluşuyor

“BİR ZAMANLAR BANDIRMA” OKUYUCULARLA BULUŞUYOR

Bandırma Belediyesi tarafından yayınlanan “Bir Zamanlar Bandırma” adlı kitap, tanıtım toplantısı ile Bandırmalılarla buluşuyor.

Eski Bandırma fotoğraflarından oluşan ve hazırlık çalışmaları yaklaşık üç yıldan beri sürdürülen “Bir Zamanlar Bandırma” adlı kitabın tanıtım toplantısı 23 Mart 2019 Cumartesi günü saat 14;00’de Belediye Nikah Salonu’nda yapılacak.

Dört ayrı bölümde tamamlanması planlanan “Bir Zamanlar Bandırma” adlı kitabın birinci bölümünde 1892-1937 yıllarını kapsayan 360 adet fotoğraf yer alıyor. Kitabın giriş bölümünde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Misafir Öğretim Görevlisi Dr. Ulaş Töre Sivrioğlu ve Haydarçavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Hakan Çağatay tarafından hazırlanan Bandırma’nın geniş bir tarihçesi de yer alıyor.

Kitabın hazırlık çalışmaları; Edip Bülent Volkan, Erdem Özcan, Ahmet Pesen, Önder Balıkçı, Sebahattin Pıravadılı, Ömer Celalettin Gözükara, İsmail Ülker ve Feyza Ülker’den oluşan komisyon tarafından yapıldı. 384 sayfa olan kitabın grafik tasarımı Taylan Ülger tarafından yapıldı.


Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019
< Bir Önceki Bir Sonraki >