Belediye Çalışmalarımız Doğruca Mahallemizde…

Belediye Çalışmalarımız Doğruca Mahallemizde…

BELEDİYE ÇALIŞMALARIMIZ DOĞRUCA MAHALLEMİZDE…

Bandırma Belediyesi, kırsal mahallelerimizde yol yapım, parke döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yerine getirilen çalışmalar kapsamında son olarak Doğruca Mahallesinde yol yapım ve parke döşeme çalışmalarını yerine getiriyor. Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın da yerinde incelediği çalışmalarda son aşamaya gelindi.

Yeni kırsal mahallelerimizin tamamında yol yapım, parke döşeme, çevre düzenlemeleri, temizlik işleri, çocuk parkları ve spor aletleri, çöp kutuları, banklar gibi birçok hizmetle buluşturan Bandırma Belediyesi Doğruca Mahallesinde de parke döşeme çalışmalarında büyük mesafe kaydetti.

Öte yandan Doğruca Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediyesi’nin hem merkez hem de kırsal mahallelerin tamamında hizmet ve çalışmaların aksamadan yerine getirildiğini söyledi.

Mirza: “Bandırma Belediyesi olarak kentimizin tüm mahallelerinde birçok alanda hizmet ve çalışmaları ara vermeden yerine getiriyoruz. Özellikle 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından kentimizin yeni mahalleleri konumuna gelen kırsal mahallelerimizi ekiplerimiz her gün yeni bir hizmetle buluşturuyor. Belediye ekiplerimiz başta yol yapım, asfaltlama ve parke döşeme çalışmalarımız olmak üzere çevre düzenlemeleri, temizlik çalışmaları, çocuk parkları ve spor aletleri, çöp kutuları, banklar gibi birçok hizmeti kırsal mahallelerimize hizmet olarak taşıyor. Bu çalışmalar son olarak Doğruca Mahallemizde devam ediyor. Ekiplerimiz bu mahallemizde parke döşeme ve yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayacağız ve halkımızın hizmetine sunacağız” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2016
< Bir Önceki Bir Sonraki >