Bandırma’Nın Dört Bir Yanında Çalışıyoruz

Bandırma’Nın Dört Bir Yanında Çalışıyoruz

BANDIRMA’NIN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞIYORUZ

 

Günaydın Mahallemizde başlattığımız büyük dönüşüm devam ediyor. Hal Caddesi ve 2. Okul Sokakta süren parke yenileme çalışmaları halkımızın da büyük beğenisini topladı. Günaydın Mahallesindeki çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayacak ve bu değişimi şehrimizin tamamına yayacağız.

 

İhsaniye Mahallemizde bulunan 713. Sokakta yapacağımız asfaltlama çalışması için ön hazırlıklar ve incelemeler bitmek üzere.

 

Bandırma Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımızın yaklaşık 20 yıldır en büyük talebi olan dalçık tamamlandı ve trafiği rahatlatan farkıyla esnaflarımızdan da büyük beğeni aldı. Şimdi sırada Küçük Sanayi Sitesi içinde planladığımız asfalt çalışmasına sıra geldi.

 

Kemal Özal Caddemizde başlattığımız yol yapım çalışmalarında yayalara büyük kolaylık sağlayacak kaldırım çalışmalarında sona geliyoruz. Biter bitmez yapacağımız asfalt çalışmasıyla Kemal Özal Caddesi, şehrimizin en güzel caddelerinden birisi olacak.

 

Paşakonak Mahallemizde bulunan Kemal Pireci Ortaokulu civarında başlattığımız parke, yol ve kaldırım çalışmasında da sona geliyoruz.

 

Doğru planlama, doğru zamanlama ve doğru çalışma ile Bandırmamızın dört bir yanında tüm cadde ve sokaklarımızı güzelleştireceğiz.Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2022
< Bir Önceki Bir Sonraki >