Bandırma Belediyesi’Nden 27.festival Afiş Yarışması

Bandırma Belediyesi’Nden 27.festival Afiş Yarışması

Bandırma Belediyesi’nden 27.Festival Afiş yarışması

Bandırma Belediyesi bu yıl 27.si düzenlenecek olan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivalinin afişini yarışmayla belirliyor. Yarışmayı kazanan eser sahibine 5000 TL ödül verilecek.

İlkkez 1987 yılında Bandırma Kuşşcenneti Gölünün karşı karşıya olduğu sorunlara dikkat çekmek amacıyla başlatılan Bandırma Belediyesi tarafından her yıl uluslararası olarak düzenlenen festivalin afişi bu yıl geniş kapsamlı bir yarışmayla belirlenecek.

Yarışma, Türkiye Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşunun da desteğiyle düzenlenirken yarışma jürisinde GMK üyesi ve Anadolu Üniversitesi GSF Grafik Tasarım Bölümü Başkanı Tevfik Fikret UÇAR, GMK Bşk Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç Umut SÜDÜAK, Grafik Tasarımcı GMK Üyesi Volkan ÖLMEZ, Sanatçı Ekrem KAHRAMAN ve sanatçı Münip BAYRAKTAR yer alıyor.

Eserlerin en geç 18 Mart 2016 Cuma gününe kadar Yarışma Şartnamesinde belirtilen esaslara çerçevesinde Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim edilmesi gerektiği belirtilirken yarışmaya katılım gösterecek grafik sanatçılarının ayrıntılı bilgi ve Yarışma Şartnamesi için Bandırma Belediyesi resmi internet sitesinden yararlanabilecekler.

 YARIŞMA ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ:


Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2016
< Bir Önceki Bir Sonraki >