Atatürk Bulvarında Yenileme Çalışmalarına Başlandı

Atatürk Bulvarında Yenileme Çalışmalarına Başlandı

ATATÜRK BULVARINDA YENİLEME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

Bandırma Belediyesi, Atatürk Bulvarı’nda yenileme çalışmalarına başladı. Özellikle İDO Seferleriyle geçiş güzergahı konumunda olan kentimizin ulaşımında yoğun şekilde kullanılan Atatürk Bulvarı’nda başlayan yenileme çalışmalarının kısa sürede tamamlanmasıyla kent estetiğine büyük katkı sunacak.

Çeşitli nedenlerle kazılan, bozulan ve yama yapılan Atatürk Bulvarı, kentimize yakışır bir şekilde uzun yıllar temiz ve sorunsuz bir şekilde kullanılması amacıyla yenileme çalışmalarına başlanırken Belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Atatürk Bulvarı’ndaki yenileme çalışmalarıyla Bandırma’ya yakışan bir caddenin ortaya çıkacağını söyledi.

Başkan Tolga Tosun: “Uzun yıllar çeşitli nedenlerle kazılan, bozulan ve ardından yamalarla bakım işlemlerinin yapıldığı Atatürk Caddemizi yeniliyoruz. Gidiş-geliş toplam 3.5 km uzunluğundaki Bandırma’nın çıkış kapısı konumunda olan bu caddemizi kaldırımlarıyla, aydınlatmalarıyla, yeni asfalt yoluyla, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla yenileyeceğiz ve Bandırmalı hemşerilerimize yakışan bir yol ortaya çıkaracağız. Bandırmamıza hayırlı olsun” dedi.Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2021
< Bir Önceki Bir Sonraki >