2014 Yılına Ait Faaliyet Raporu Oy Çokluğuyla Kabul Edildi.

2014 Yılına Ait Faaliyet Raporu Oy Çokluğuyla Kabul Edildi.

2014 YILINA AİT FAALİYET RAPORU OY ÇOKLUĞUYLA KABUL EDİLDİ.

Bandırma Belediyesi’nin Nisan ayı Meclisinin gündeminde yer alan 2014 yılına ait Faaliyet Raporu, oy çokluğuyla kabul edildi.

Bandırma Belediyesi’nin Nisan ayı olağan meclis toplantısı dün akşam saat 20.00’da Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti. Çeşitli gündem maddelerinin yer aldığı Nisan ayı oturumunda bir yıl süreyle görev yapılacak olan Belediye Encümeni ve Komisyon Üyelikleri belirlendi. Ardından Meclis oturumunda gündemin son maddesi olan 2014 yılına ait Faaliyet Raporunu CHP’li ve MHP’li Meclis üyelerinin oylarıyla kabul edildi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza, Nisan Ayı Meclisinin açılış konuşmasında geçtiğimiz hafta ülkemizde ve kentimizde meydana gelen gelişmeler ile ilgili görüşlerini belirtti.

Mirza, ilk olarak geride kalan 05 Nisan Avukatlar Gününü kutladı.  Ardından ülkemizde geçtiğimiz hafta yaşanan olumsuzluklar hakkında Meclis Üyeleriyle düşüncelerini paylaşan Başkan Mirza, Çağlayan Adliyesindeki olay sonucu görevi başında şehit olan Savcı Mehmet Selim Kiraz’a, kentimizde hayatını kaybeden Hilmi Çakır ve ADD Şube Başkanı Melih Çınar’a Allah’tan Ramet diledi.

Başkan Mirza’nın açılış konuşmasının ardından geçmiş gündeme ait tutanakların okunması ve diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Belediye Encümeni ve Komisyonlar Belediye Meclis Üyelerinin oylarıyla belirlendi.

Nisan ayı meclisinin son gündem maddesi olan 2014 yılına ait Faaliyet Raporunun kabulünden önce Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından 2014 yılında belediye ekiplerince yapılan çalışmalar bir sunum eşliğinde meclis üyelerine ve salondaki vatandaşlarla paylaşıldı. Başkan Mirza’nın Faaliyet Raporu sunum konuşmasının ardından Ak Parti adına Meclis Üyesi Alp Bostancı söz alarak rapor ile ilgili tespit ve eleştirilerde bulundu. Ardından Meclis Üyesi Erhan Elmastaş tarafından Bandırma Belediyesi Müdürlük çalışmalarının yer aldığı kapsamlı bir sunum gerçekleşti. Yapılan konuşmaların ardından 2014 Yılına ait Faaliyet Raporu oy çokluğuyla kabul edildi.

 

BELEDİYE BAŞKANI DURSUN MİRZA’NIN 2014 YILI FAALİYET RAPORU KONUŞMASI İÇİN TIKLAYINIZ.

BELEDİYE BAŞKANI DURSUN MİRZA’NIN 2014 YILI FAALİYET RAPORU SUNUMU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Belediye Encümeni:

Erhan Elmastaş, Zerin Eken, Sami Türkmen

Plan Bütçe Komisyonu:

Erhan Elmastaş, Celile Gezen, Aydın Yağar, Alp Bostancı, Ahmet Okbay

İnceleme Aratırma Komisyonu:

Selim Panç, Fatma Salı, Tolga Tosun, Yakup Ataş, Nejan Nart Ünver

İmar Komisyonu:

Şeraffetin Engüdar, Cemal Adıgüzel, Gönül Karabulut Özdemir, Sabri Külcü, Mehmet Orhan Özyurtlu

Tarife Komisyonu:

Ozan İbrahim Tüm, Nusret Ekiztaş, Gökhan Yankol, Kamil Eryılmaz, Yusuf Balat

Kıymet Taktir Komisyonu:

Sami Türkmen, Gönül Karabulut Özdemir, Göksel Karlahan

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2015
< Bir Önceki Bir Sonraki >