10Nisan 2020
Evde Kal Ama Bayramsız Kalma
Bandırma Belediyesi 23 Nisan’ın 100. Yıl kutlamaları kapsamında bir kampanya düzenliyor. Tüm dünyayı etkileyen corona virüs salgını nedeniyle evlerimizde kalmaya özen gösterdiğimiz bu dönemde, özellikle çocuklarımızın bayram coşkusuna katkı sağlamak amacıyla “Evde Kal Ama Bayramsız Ka...
Devamını Oku
10Nisan 2020
Başkan Tolga Tosun’Dan Emniyet Müdürü Soner Duran’A 175. Yıl Ziyareti.
Başkan Tolga Tosun ziyarette gece gündüz demeden her türlü zor koşullar altında dahi vazifesini özveriyle yerine getiren Türk Polisi’nin son dönemdeki salgınla mücadele de üstüne düşen görevi başarıyla icra ettiğini söyledi.  
Devamını Oku
10Nisan 2020
Vefa Destek Grubundan Yardımlaşmanın En Güzel Örneği.
andırma Belediyesi, Bandırma Kaymakamlığı, Türk Kızılayı, Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası ve birçok hayırsever vatandaş ve iş adamının yer almasıyla oluşturulan Vefa Destek Grubu, bu zor süreçte ihtiyaç sahibi olan ailelerimize koli yardımında bulunarak destek sağlıyor.
Devamını Oku
08Nisan 2020
Başkan Tolga Tosun, Şantiye Ve Mezarlık İncelemelerde Bulundu
Tüm dünyada ve ülkemizde olduğu gibi salgınla mücadele çalışmaları Kentimize de tüm hızıyla devam ederken diğer yandan Belediyemizin diğer hizmet ve çalışmaları da aralıksız yerine getiriliyor.
Devamını Oku
08Nisan 2020
Dezenfektan Çalışmaları Cadde Ve Sokaklarda Özel Bir Araçla Devam Ediyor
Bandırma Belediyesi salgınla mücadele çalışmaları kapsamında kent genelinde dezenfektan ve ilaçlama çalışmalarını özel olarak getirtilen Yeni İlaçlama Aracıyla daha etkin bir şekilde yerine getiriyor.
Devamını Oku
07Nisan 2020
​​​​​​​başkan Tolga Tosun Video Konferans Yöntemiyle Oda Temsilcileriyle Görüştü.
Görüşmede salgının kentin ekonomik hayatına olumsuz etkinlerini en aza indirgemek için esnaf ve oda temsilcileriyle görüş alışverişinde bulunuldu.
Devamını Oku
07Nisan 2020
Bandırma Belediyesi, Diğer Belediye Hizmetlerine De Ara Vermiyor
Bandırma Belediyesi hizmet ve çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.
Devamını Oku
01Nisan 2020
Bandırma Belediyesi’Nden Yardım Eli.
Üniversite Eğitimi için hem başka şehirlerden hem de yurt dışından kentimize gelen öğrencilerimize Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun tarafından yardım eli uzatıldı.
Devamını Oku
01Nisan 2020
Başkan Tolga Tosun: “Okulumuzun Yanındayız, Üretimine Katkı Sunmaya Hazırız”
Ülkemizin ve tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği bu dönemde Hijyen Maddesi üretimiyle halk sağlığı adına önemli bir hizmet veren Bandırma Recep Gencer Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Okul Müdürü Aysun Karadayı ile bir araya geldi.
Devamını Oku
01Nisan 2020
Başkan Tolga Tosun Pazarcı Esnafımızı Ve Vatandaşlarımızı Yalnız Bırakmıyor.
Başkan Tolga Tosun ayrıca pazarcı esnafımızı ve vatandaşlarımızı da dolaşarak içinde bulunduğumuz süreçle ilgili açıklamalarda bulundu ve moralimizi hiçbir zaman bozmadan dayanışmayla bu süreci atlatacaklarını söyledi.     
Devamını Oku
31Mart 2020
Belediye Personeline Tedbir Amaçlı Sağlık Denetimleri.
Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun’un talimatıyla Belediye Sağlık Personellerince yapılan uygulamada hizmet binasında çalışan personelin ilk etapta ateşi ölçülerek risk oluşturup oluşturmadığı kontrol ediliyor.
Devamını Oku
31Mart 2020
Başkan Tolga Tosun’Dan Onkoloji Hastalarımıza Ulaşım Desteği
Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında şehirlerarası yolculukların izne tabi olması nedeniyle özellikle Onkoloji hastası olan ve farklı bir şehirde tedavi görmesi gereken vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Bandırma Belediyesi...
Devamını Oku
30Mart 2020
Daha Güçlü Koordinasyon Ve İşbirliği İçin Telekonferasnla İletişim Sağlanıyor.
Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun salgınla mücadele çalışmaları kapsamında başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere İlçe Belediye Başkanlarıyla Telekonferansla görüşmelerini gerçekleştirerek koordinasyon ve işbirliği sürecini sürdürmeye devam ediyor.
Devamını Oku
30Mart 2020
Başkan Tolga Tosun, İlaçlama Ve Dezenfektan Ekiplerine Teşekkür Etti.
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ilaçlama ve dezenfektan ekibiyle bir araya gelerek yoğun ve özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.
Devamını Oku
27Mart 2020
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Minik Dostlarımızı Elleri İle Besledi
Corona virüs tedbirleri kapsamında beslenme imkânları azalan minik dostlarımızı düzenli olarak besleyen ekiplerimize, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’da eşlik etti.
Devamını Oku
27Mart 2020
Bandırmalı Vatandaşlarımız Ve Pazar Esnafımızın Dikkatine
Tüm dünyada etkisini gösteren ve pandemi haline gelen yeni tip Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele, halk sağlığını koruma, güzel kentimizde de bulaş tehlikesini en aza indirme amacıyla Bandırma Belediyesi olarak gereken çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz.
Devamını Oku
27Mart 2020
Sağlık Çalışanlarımıza Desteğimiz Sürüyor
Bandırma Belediyesi sağlık çalışanlarına destek vermeyi sürdürüyor. Dün ilk olarak Bandırma Devlet Hastanesine verilen sağlık teçhizatlarının yanında 130 adet sandviç paketi ve 30 adette Özel Hastane'ye olmak üzere toplam 160 sandviç paketini dağıtan ekipler, bugün de sağlık emekçiler...
Devamını Oku
27Mart 2020
Başkan Av. Tolga Tosun Esnafı Ve Vatandaşları Virüse Karşı Uyardı
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Edincik ve 100. Yıl Pazar yerlerini, Levent ve Paşabayır Mahallesi Muhtarlarını ziyaret etti. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a 100. Yıl Pazar gezisinde Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok’ta eşlik etti.
Devamını Oku
27Mart 2020
Belediye Meclis Toplantıları 3 Ay Süreyle Ertelendi
İç İşleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünce yayınlanan genelgeyle yaşanan salgının önlenmesi ve vatandaşlarımızın sağlık güvencelerinin korunması amacıyla;
Devamını Oku
27Mart 2020
Sağlık Çalışanlarımız İçin
Bu zor günde ve zor görevde gayretle çalışan sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu göstermek ve kendilerine Bandırma adına teşekkür etmek için Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun'un talimatı ile hazırlanan paketler zabıta ekiplerimiz tarafından sağlık çalışanlarımıza teslim edildi.
Devamını Oku