27Mayıs 2019
Mezarlıktaki Bakım Onarım Ve Temizlik Çalışmalarında Sona Gelindi
Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun’un talimatı ile Sağlık İşleri Müdürlüğünce başlatılan, mezarlık bakım, onarım ve temizlik çalışmaları Ramazan Bayramına kadar tamamlanacak.
Devamını Oku
24Mayıs 2019
Başkan Tosun, Belediye Borç Ve Alacakları Hakkında Basın Toplantısı Düzenledi
Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun devreden borç ve alacaklar hakkında basın toplantısı düzenledi. Başkanlık makamında düzenlenen toplantıda Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Metin OK hazır bulundu.
Devamını Oku
24Mayıs 2019
Eti Maden Yönetim Kurulundan Başkanımıza Ziyaret
Eti Maden Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Keleşer, Genel Müdür Yardımcıları Özgür Saç, Dr. Tabip Gülbay ve Bandırma Bor ve Asit Fabrikası Bor İşletme Müdürü Münir Yahşi, Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosuna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.
Devamını Oku
24Mayıs 2019
Vatandaşlarımızdan Gelen Talepler Doğrultusunda İnönü Caddesi Refüj Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor
Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun, Belediye Meclis Üyemiz Cihan Yılmaz ile birlikte İnönü Caddesinde gerçekleştirilen refüj düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
Devamını Oku
23Mayıs 2019
Başkan Tosun Gazi Ve Şehit Aileleri İle İftarda Buluştu
Bandırma Belediyesi tarafından Gazi ve Şehit aileleri onuruna iftar yemeği düzenlendi.
Devamını Oku
22Mayıs 2019
Yeni Dönemde Sosyal Projelere Hız Verildi.
Ülkemizde 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde kentimiz tarihinde en yüksek oy farklıyla seçimleri kazanarak kentin Belediye Başkanı olan Av. Tolga Tosun, yeni dönemde yepyeni projeleri gerçekleştirmek için çalışmalara hız verdi.
Devamını Oku
22Mayıs 2019
Öğrenciler Yerel Yönetimler Dersini Başkan Tolga Tosun’Dan Dinledi
Kentimizdeki öğretim kurumlarından Özel Bahçeşehir Okulu 3. sınıf öğrencileri yerel yönetimler hakkında bilgi edinmek amacıyla Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun’u ziyaret etti.
Devamını Oku
21Mayıs 2019
Gençlerimizi Yurtdışına Göndermeye Devam Ediyoruz
Bandırma Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bandırma Belediyesi Avrupa Gönüllü Hizmet Ofisi, 7. Gönüllüsü Merve Avcı’yı Danimarka’ya gönderiyor.
Devamını Oku
20Mayıs 2019
100.yıl Coşkusu Erciyes Dağında Zirve Yaptı
Bu yıl 100. Gurur yılını kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Erciyes Dağı Zirve Tırmanış etkinliği düzenlendi.
Devamını Oku
20Mayıs 2019
19 Mayısın 100. Yıl Coşkusu Gece Yolcuları Konseri İle Son Buldu
Bandırma Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılında pek çok etkinliğe imza attı. Saat 22.00’deki Fener alayının ardından 23.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda “Gece Yolcuları” konseri gerçekleşti.
Devamını Oku
20Mayıs 2019
Kutlamalara Katılmak İçin 3 Gün Kürek Çektiler
Kürek çekilerek uzak mesafelere seyahat eden ‘Kürekle Gez’ ekibi Bandırma Belediyesi, ADD Şube Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İstanbul’dan Bandırma’ya kürek çekerek geldi.
Devamını Oku
20Mayıs 2019
Milli Mücadele Yolculuğuna İsmini Veren Bandırmamızda 19 Mayıs Kutlamaları Bir Dizi Törenle Kutlandı
Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlatmasının 100’ncü yıl dönümünde Milli Mücadelenin simgesi Bandırma Vapuruna adına veren Bandırmada coşku ve gurur hakimdi.
Devamını Oku
17Mayıs 2019
İnönü Caddesindeki Bordür Taşları Boyandı
Bandırma Belediyesi Trafik Zabıta Birimine bağlı ekiplerimiz, kent estetiğini hedef alan çalışmalarına yönelik trafik güvenliğini de artıran boya çalışmalarının bir ayağını İnönü Caddesinde gerçekleştirdi.
Devamını Oku
17Mayıs 2019
Zabıta Ekiplerimizce Dilencilere Operasyon Düzenlendi
Bandırma Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, vatandaşların dini duygularını sömürerek para kazanmaya çalışan dilencilere karşı çalışma başlattı.
Devamını Oku
16Mayıs 2019
Toplumun Bilinçlenmesine Yönelik Düzenlediğimiz Hukuk Okur, Yazarlığı Seminerleri Tamamlandı
Bandırma Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen Hukuk Okur Yazarlığı Seminerlerinin sonuncusu “Site ve Apartmanlarda Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Yolları” semineri gerçekleşti.
Devamını Oku
16Mayıs 2019
Bandırma Belediyesinden 100.yıl Coşkusu
Kurtuluş Savaşımızın başlangıcı ve Büyük Atatürk’ün Bandırma Vapuruyla Samsun’a çıkışının 100.yıl coşkusunu daha içten yaşayabilmek amacıyla farklı bir etkinlik Bandırmalılarla buluşuyor.
Devamını Oku
15Mayıs 2019
Hukuk Okur, Yazarlığı Seminerlerinin Üçüncüsü Gerçekleşti
Bandırma Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen Hukuk Okur Yazarlığı Seminerlerinin üçüncüsü “Mal Rejimleri ve Boşanma Sonrası Mal Paylaşımı” semineri gerçekleşti.
Devamını Oku
15Mayıs 2019
Bandırma Belediyesi Ulaşım Ve Trafik Sorunlarının Çözümü Üzerine Harekete Geçti
Bandırma Belediyesi kentimizin trafik ve ulaşım sorunlarının çözümü üzerine Belediye Meclis Salonunda, Proje danışmanı ve şehir plancısı Mehmet Aslantürk öncülüğünde, ulaşım ve trafik sorunlarının çözümü üzerine bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Devamını Oku
14Mayıs 2019
Belediye Çalışanları İs Sağlığı Ve Güvenliği Konusunda Eğitim Aldı
Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı çalışanlar iş güvenliği uzmanları tarafından belediye meclis salonunda eğitim aldı.
Devamını Oku
14Mayıs 2019
19 Mayıs Fener Alayı Coşkusuna Sizde Katılın
Bandırma Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda “Fener Alayı ve Konser” programı düzenlenecek.
Devamını Oku