13Kasım 2019
Atatürkçü Düşünce Topluluğundan Başkana Ziyaret
Onyedi Eylül Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Belediye Başkanı Av. Tolga Tosunu makamında ziyaret ederek topluluk çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Devamını Oku
13Kasım 2019
Türkiye Kalite Derneği’Nden Daire Müdürlerine Sunum.
Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Bursa Şubesi yetkilileri, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Belediye Daire Müdürlerine bir sunum gerçekleştirdi. Sunumu Genel Sekreter Aykan Kurkur, KalDer EFQM Rehberi Kadir Akbaş, Mükemmellik Ödülü ve Uzmanlık Grupları Yöneticisi Ebru Yalçın Gürük g...
Devamını Oku
13Kasım 2019
Tescilli Binalar Koruma Altına Alınıyor
Kentimizde Liman Yolu caddesi TCDD Liman İşletme Müdürlüğü karşısında bulunan tescilli yapılar, ekiplerimiz tarafından koruma amaçlı tel örgüyle çevrildi.
Devamını Oku
12Kasım 2019
Başkan Tolga Tosun’Dan Koordinasyon Toplantısı
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleriyle birlikte değerlendirme ve koordinasyon toplantısı düzenledi.
Devamını Oku
12Kasım 2019
Başkan Av. Tolga Tosun Belediye Şantiyesinde İşçilerle Öğlen Yemeğinde Bir Araya Geldi
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, öğle yemeğinde Bandırma Belediyesi Şantiyesindeki emekçi arkadaşlarımızla buluştular.
Devamını Oku
12Kasım 2019
Bandırma Belediyesi Engelleri Kaldırmaya Devam Ediyor
Bandırma Belediyesi tarafından Fatih İlk Okulu ve Orta Okuluna engelli rampası yapılıyor.
Devamını Oku
11Kasım 2019
Kavşak Düzenleme Çalışması Gerçekleşiyor
Bandırma Belediyesi Trafik Zabıta Ekiplerimiz Şehit Şener Köksal Caddesi ve 1046 sokak geçiş noktasında bulunan kavşakta oluşan kargaşanın önüne geçmek adına kavşak düzenleme çalışması gerçekleştirdi.
Devamını Oku
11Kasım 2019
81 İlde 11 Milyon Fidan Projesi Kapsamında Kentimizde Ağaç Ekimi Gerçekleştirildi
“81 İlde 11 Milyon Fidan” projesi kapsamında kentimiz girişinde bulunan eski Bandırma MYO arkasında bulunan Sağlık Hatıra Ormanına, Kaymakam Günhan Yazar, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Protokol üyeleri, odaların, sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerin, derneklerin temsilcile...
Devamını Oku
11Kasım 2019
Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Vefatının 81.yılında Törenler İle Anıldı
Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende saatler 09.05’i gösterdiği sırada tüm Türkiye ile birlikte Atamıza saygıya duruldu.
Devamını Oku
09Kasım 2019
O; Fikirleri, Devrimleri, Kurduğu Laik Türkiye Cumhuriyeti İle Sonsuza Dek Yaşayacak
Bugün Yüce Önderimiz, çağdaş Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, aramızdan ayrılışının 81. yılı. Devrimleriyle ufkumuzu aydınlatan, mazlum milletlere ilham kaynağı olan Atatürk, milletimizin kalbinde asla değişmeyecek ve vazgeçilmeyecek bir yer edinmiştir.
Devamını Oku
08Kasım 2019
"yaşasın Cumhuriyet" Turnuvasında Şampiyon Mali Hizmetler Oldu
Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen "Yaşasın Cumhuriyet" Birimler arası Futbol Turnuvası'nın final gecesinde kazanan Mali Hizmetler Müdürlüğü takımı oldu.
Devamını Oku
08Kasım 2019
Belediyemiz Şantiyesinde Bakım Ve Düzenleme Çalışmaları Yerine Getirildi
Belediye Şantiyesinde Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak kullanılan Ambar ve Arşiv depolarında yenileme ve bakım çalışmaları tamamlandı.
Devamını Oku
08Kasım 2019
Müftüden Başkan Tolga Tosun’A Kandil Ziyareti
Mevlit Kandili vesilesiyle Bandırma Müftümüz Hamdi Gevher Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.
Devamını Oku
08Kasım 2019
Toplu Sözleşme Görüşmeleri Başladı
DİSK Genel Başkan Yardımcısı Genel-İş TİS  Daire Başkanı Çetin Çalışkan, Genel-İş TİS Daire Müdürü Engin Sezgin, Genel-İş Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Ovalı, Genel-İş Bandırma Şube Sekreteri Serkan Ünlü, Genel- İş Balıkesir Şubesi Mali Sekreteri Uğur Mamuk, Genel-İş Bandırma Baştems...
Devamını Oku
07Kasım 2019
Çanakkale Turlarında Bu Hafta Ayyıldız Mahallesi Konuğumuz Oldu
Ülkemizin tarihi, kültürel ve doğa güzellikleriyle tanınmış illerinin kentimizdeki vatandaşlarımız tarafından daha yakından tanınması amacıyla düzenlenen Kültür Turları kapsamında Ayyıldız Mahallesi sakinleri Türk Ulusunun tarihe canlarını ortaya koyarak yön verdiği bir destanın yazıl...
Devamını Oku
07Kasım 2019
Belediye Meclisinin Kasım Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleşti
Belediye Meclisinin Kasım ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun başkanlığında gerçekleşti.
Devamını Oku
07Kasım 2019
Çimenler Yeşermeye Başladı
Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce geçtiğimiz ekim ayında başlatılan çim üretim çalışmaları sonuçlarını vermeye başladı.
Devamını Oku
07Kasım 2019
Bandırma Belediyesi’Nden Okullara Geri Dönüşümü Sevdiren Yarışma!!!
Bandırma Belediyesi kentimizdeki tüm ilk ve orta dereceli okullarda “Okullar Arası Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması" adıyla bir kampanya başlattı.
Devamını Oku
06Kasım 2019
Sanayi Sitesinde Kot Düzenleme Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Fen İşleri Müdürü Ufuk Tokbay ile birlikte Belediye ekiplerin Sanayi Sitesinde yapılan kot düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
Devamını Oku
06Kasım 2019
Başkan Tolga Tosun Çalışmaları Yerinde İnceledi
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Fen İşleri Müdürü Ufuk Tokbay ile birlikte tamir ve yenileme çalışmalarını yerine inceledi.
Devamını Oku