BANDIRMA'DA PAYLAŞMAYA, İYİLİĞE, SEVGİYE ENGEL YOK!

Geri Dön

3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde bugün, Bandırma Belediyesi ve Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, şehirdeki engelli dernek yönetimleri ve üyelerine yönelik kahvaltı organizasyonu düzenledi.

 

Bandırma Grand Asya Otel’de gerçekleşen organizasyona; Bedensel Engelliler Derneği, Engelli ve Engelli Aileleri Derneği, İşitme Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği, Özel Çocuklar ve Özel Bireyler Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği, Engelime Renk Ver Yardımlaşma ve Spor Derneği, İlk Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yeni Hayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Mutlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin yanı sıra;  Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Teğmen Abdul Haluk Çetin, CHP İlçe Örgütü Başkanı Selim Panç ve Meclis Üyeleri katıldı.

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü onuruna düzenlenen kahvaltı programında, Engelime Renk Ver Yardımlaşma ve Spor Derneği Ritim Grubunun gösterisi sonrası Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Erdal Dumrul “Bandırma İl Olmalı” isimli şiiri okudu. Engelli Marşının da okunduğu organizasyonda Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Bandırma Belediyesi olarak engelli kardeşlerimin ve sevgili ailelerinin her tür sorunlarının giderilmesi, taleplerinin karşılanması için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sevgi her engeli aşar. Tüm engelleri el birliğiyle aşacak, gelecek güzel günleri birlikte kucaklayacağız” dedi.